Sonbahar kombini bukombin bukombin.comSonbahar İçin Oldukça Kullanışlı Bir Kombin Örneği

Sonbahar geldi ve havalar da kısa bir süre sonra soğuyacak. Peki sonbaharda nasıl kombinler deneyebilirsiniz? İşte sonbahar için bir kaç kombin örneği.

Transparan ÇantalarTransparan Çantalar

Pek çok kadın sıradan çantaların tekdüzeliğinden sıkılarak, gördüğü ilginç çantalara yönelir. İşte bu yazı sıradan çantalardan sıkılan kadınlar için.

Papatyalı Taçlar Her Yerde!Papatyalı Taçlar Her Yerde!

Saçlarınız doğanın saflığıyla bütünleşirken elbiseleriniz uygun kombinlerle birleşsin. Peki ama nasıl?

Demet Akalın Kurt KombiniDemet Akalın Kurt Kombini - Eylül 2012

Sizler ile Demet Akalın Kurt’un her zamanki gibi çok şık bir kombinini paylaşacağım. Bir konser enstantanesi olan bu resim benim oldukça ilgimi çekti.

   
Şık ve şirin bir kombinŞık ve şirin bir kombin

Sizlerle hem şık, hem de şirin olmak isteyenler için bir kombin paylaşmaya karar verdim. İlk olarak aklıma daha öncelerden bilgisayarımın belleğine kaydettiğim bu kombin geldi.

   
Funda Arar 2012 yaz kombiniFunda Arar 2012 yaz kombini

İşte tarzına hayran kaldığım sayılı insanlardan biri: Funda Arar. O, yılların eskitemediği ve eskitemeyeceği nadir insanlardan biri. Ülkemizde böyle bir dev varken kıymetini bilmek gerek diye düşünüyorum. Funda Arar’ın neden bu kadar önemli olduğunu ayrıntıları ile anlatmaya çalışırsam sayfalarca sürer.

   
2012 yaz modası ne mi? İşte bu!Bu yazın modası ne mi? İşte bu!

“Bu yaz ne moda?” diye soranlara bu resmi göstermek yeterli olacaktır. Bebe yaka, ince kemer, yüksek bel, kutu çanta, takım bileklikler ve gözlük. Kısaca 2012 yaz modasını en iyi yansıtan kombin işte karşınızda

Donut saç modeli nasıl yapılırBayan Bilen Donut Topuz modelinin yapılışını anlatıyor

Sizler de benim gibi bunaltıcı sıcaklarda saçını açık bırakmaktan kaçınanlardansanız bunun en iyi çözümü güzel bir topuz yapmak.

Bir Kot, Bir Tişört Deyip GeçmeyinBir Kot, Bir Tişört Deyip Geçmeyin

Günlük hayatın vazgeçilmez ikilisi kot ve tişört. Fakat hepimizin bildiği gibi bu ikili fazla sıradan bir görünüme yol açıyor. Ancak bu ikiliyle sıradan görünmemek de mümkün. Peki ama nasıl?

Tüllü ve ponponlu etek kombini♥ Tüllü ve ponponlu etek kombini ♥

Rengi, tülleri ve kesimiyle, günlük hayatta da özel günlerde de çok şık görünebileceğimiz bir etek modeli.

 

Önceki    Sonraki