Kışlık kombin nasıl yapılırKışlık Kombin

Yazları giyilebilecek birçok kombin çeşidi olmasına rağmen, kış mevsimi pek öyle değildir. Bu yüzden sizlerle sizlerle kışlık kombin örnekleri paylaşmaya karar verdim.

tarz sahibi şık biri olmak için ne yapmalıyım?Tarz sahibi ve şık biri olabilmek için yapılması gerekenler

Bugün sizlerle şık olmak için yapılması gerekenler hakkında konuşmak istiyorum. Aslında şık görünmek düşünüldüğü kadar zor değil, yapmanız gereken tek bir şey var o da; tarz sahibi olmak.

Kot gömlek trendiKot gömlek trendi

Kot gömlek trendi havaların soğuması ile iyiden iyiye yaygınlaştı. Özellikle açık tonlarda kot gömlekler çoğu kombin örnekleri ile birlikte sıklıkla kullanılıyor

Okullarda transparan ayakkabı modası. Nerede satılır, kombini nasıl yapılır?Okullarda transparan ayakkabı modası. Nerede satılır, kombini nasıl yapılır?

Okulda transparan ayakkabıları giymenin en büyük avantajı da "Renkli ayakkabı istemiyorum." diye her sabah kükreyen müdürünüzün size diyebilecek tek bir sözünün bile olmaması. Ee sonuç olarak renkli ayakkabı giymediniz :))

 
Okul önerileriOkul Önerileri

Anlaşamadığınız insanlar size çirkin görünür ama gerçekte çirkin falan değildirler. Onun için siz de başkalarının sizi böyle görmesine izin verecek hareketlerde bulunmayın. :]

 
Modası geçmeyen moda deri ceket kürk yelekModası geçmeyen moda: Deri ceket ve kürk yelek modası

Gerek deri ceketler ve gerekse kürk yeleklerin zaman içinde kombin edilme tarzları değişse de modaları asla geçmez. Hiçbir kürk yelekle ve deri ceketle eski moda sayfalarından fırlamış gibi görünmezsiniz.

 
Abiye elbiselerAbiye elbiseler

Abiye elbiseler özel günlerimizde pırıl pırıl, ışıl ışıl görünmek için oldukça iyi bir seçim.

   
asimetrik yarasa modeli vakko kadın ceketiAsimetrik Yarasa ceket ve yakımlamak için bluz

Sabah evden çıkarken bluz giyip akşam üşüyor musunuz? O zaman ceketli bluzlu bu hoş kombin tam size göre

Önceki    Sonraki