Obeziteyle mücadelede dikkat edilmesi gereken 4 konu nedir?Obeziteyle mücadelede dikkat edilmesi gereken 4 konu

Enstitü obeziteyi azaltacak ve obezite dışında tıbbi bir problemi olmayan sağlıklı bireylerin, kolayca uygulamaya sokabileceği dört maddeyi şöyle sıralıyor.

Armani ve moda dünyasında Armani çizgisiArmani ve moda dünyasında Armani çizgisi

Armani ilk kadın koleksiyonunu 1975 yılında tanıttı ve o modellerde, eşitlik mücadelesi veren kadınların mücadelesini öne çıkarttı...

Obezite salgını: Beden kitle endeksi son durumObezite salgını: Beden kitle endeksi son durum

Yapılan hesaplamalarda bireylerin boy ve kilo ölçümlerine göre hesaplanan 'beden kitle endeksi' 25-29,9 arasında ise kişi 'aşırı kilolu', 30-40 arasında ise 'obez', 40 ve üzeri ise 'ileri derecede obez' olarak kabul ediliyor.

Pizza Underground: Müzik ruhun pizza midenin gıdası ya ikisi birden! | Belgin Elçioğlu yazdıPizza Underground: Müzik ruhun pizza midenin gıdası ya ikisi birden!

Yazan: Belgin Elçioğlu
90’lı yılların çocuk yıldızı Macaulay Culkin, müzik grubu kurdu. Bu grup, Lou Reed’in Rock grubu ‘Velvet Underground’ın ve Reed’in diğer şarkılarını ‘pizza’ temasıyla yorumluyor.

 
Madonna: Yardımda sınır tanımadıMadonna: Yardımda sınır tanımadı

Yazan: Belgin Elçioğlu
Haiti'de 2010 yılında yaşanan ve 316 bin kişinin ölümüyle sonuçlanan 7.0 Richter büyüklüğündeki depremde yaraları sarmak için özel elçilik görevini üstlenen Sean Penn’e Madonna’dan tam destek geldi.

 
Britney Spears ne istiyor | Belgin Elçioğlu yazdıBritney Spears ne istiyor

Yazan: Belgin Elçioğlu
Britney Spears bu sözü duyunca "Kızım sanırım benim minik bir kopyam olur. Böylece benden bir tane daha olacağı için artık kendimi hiç yalnız hissetmem" dedi.

 
Jennifer Lawrence, Beyoncé'nin Survivor şarkısıyla dans ederek Marie Claire dergisine poz verdi - Video haberJennifer Lawrence, Beyoncé'nin Survivor şarkısıyla dans ederek Marie Claire dergisine poz verdi - Video haber

Belgin Elçioğluyazdı
Jennifer Lawrence, ünlü şarkıcı Beyonce'nin “Survivor” isimli şarkısıyla dans ederken bir taraftan da şarkıya eşlik ediyor.
Jennifer Lawrence Can’t Help But Dance To Beyoncé - Marie Claire magazine’s June issue (English)

 
Dünyadan Magazin 1: Müzikalde oynasam linç edilirdimDünyadan Magazin 1: Müzikalde oynasam linç edilirdim

Belgin Elçioğluyazdı
Ünlü oyuncu hangi film ve hangi karakter için teklif yapıldığı açıklanmadı ama teklifi reddetmesine gerekçe olarak 29 yaşındaki eşinin hamileliğini gösterdi.

 
Vintage giyim tarzıVintage giyim tarzı

Yine bir aradan sonra buradayım, ve ilk konu olarak vintage giyim tarzını seçtim. Nedeni ise bu giyim tarzının modasını kaybetmeyecek, her daim dinamikliğini koruyan tek tarz olması.

 
İngiliz moda ödülleri sahiplerini buldu

Yazan: Belgin Elçioğlu
'Yılın Uluslararası Moda Tasarımcısı Ödülü’, İtalyan modacı Miuccia Prada’ya güzel oyuncu Gwyneth Paltrow tarafından takdim edildi.

Önceki    Sonraki